Çağrı Merkezi  +90 324 238 55 50

Hakkımızda

1980 li yıllarda başlayan taşımacılık hizmetlerimizi  1997 yılında Özçaniler Uluslararası Nakliyat olarak isimlendirdik. Genel olarak IRAK Taşımalarında uzmanlaşmış firmamız uluslararası taşımacılık alanında yıllarca sahip olduğu tecrubesiyle her işi eksiksiz ve zamanında yapmıştır.

 

Özçaniler Nakliyat olarak  Taşımacılık hizmetiyle birlikte Gümrükleme  Depolama ve Aktarma Hizmetleri Konusunda da Müşterilerimize Entegre Çözümler Sunmaktayız. Güvenli ve sorunsuz taşımacılık temel ilkemizdir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön plandadır. Taşımacılığın ilkelerini en doğru şekilde uygulayıp bütün gerekliliklerini yerine getirmekteyiz. Böylece uluslararası taşımacılık alanında en iyiler arasındaki yerimizi korumaktayız.

 

Taşımacılığın sadece bir yerden bir yere mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen, alanında uzman çalısanları ve alt yapıya verdiği önemle dünya standartlarını hedefleyen Firmamız, ofis içi destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi bir koşul olarak görmektedir...

Anasayfa Kurumsal Faaliyetlerimiz İletişim